slider1-1
r8a

Poznaj ZAJĘCIA SWD JUNIOR

Dowiedz się więcej o zajęciach prowadzonych w SWD Junior!

BJJ

Michał Bobrowski
Grupa wiekowa 11-15 lat

Brazylijskie Jiu Jitsu, podobnie jak mieszane sztuk walki, staje się powoli na całym świecie coraz popularniejszym sportem. Nic dziwnego – zajęcia w tradycyjnych kimonach przyciągają coraz więcej osób na maty. Bez wątpienia BJJ to coś więcej, niż trening i każdy, kto był na treningu choć raz, potwierdzi to. Przygotowanie fizyczne nie jest tutaj tak ważne, jak w innych dyscyplinach sportowych. W brazylijskim Jiu Jitsu wykorzystuje się przede wszystkim znajomość techniki, spryt oraz bystrość umysłu – wszystkie te cechy są rozwijane na zajęciach, co później przydaje się również w codziennym życiu.

BOKS

Tomasz Broda
Grupa wiekowa 11-15 lat

Trening bokserski dla dzieci to przede wszystkim wszechstronne zajęcia ruchowe pozwalające rozwinąć zarówno siłę, szybkość, kondycję, jak i poprawić refleks oraz koordynację ruchową. Drugi element treningu to nauka podstaw technicznych oraz zasad rywalizacji sportowej takich jak dyscyplina i szacunek dla trenera oraz partnerów. Uczymy młodych podopiecznych tego, że boks to sport, w którym inteligencja, spryt i technika znaczą więcej niż masę ciała i siłę fizyczną.

MMA

Michał Bobrowski
Grupa wiekowa 11-15 lat.

Mieszane sztuki walki są jednym z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się sportów świata. MMA jest multidyscypliną, łączącą w sobie elementy wszystkich sztuk walki – znajdziemy tam elementy judo, zapasów, boksu, kickboxingu, karate, kung fu, jiu jitsu i wielu innych stylów. Program specjalnie przystosowany dla najmłodszych pozwoli zapewnić odpowiedni i prawidłowy rozwój fizyczny, psychiczny i społeczny. W trakcie ćwiczeń dzieci rozwiną wszystkie cechy motoryczne, między innymi siłę, szybkość, zręczność czy wytrzymałość.

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala