slider1-1
r8a

CROSSFitness

CROSSFITNESS- TO BIJĄCY NA ŚWIECIE REKORDY POPULARNOŚCI RODZAJ INTENSYWNEGO TRENINGU SIŁOWEGO I KONDYCYJNEGO. ISTOTĄ TYCH ZAJĘĆ JEST ICH RÓŻNORODNOŚĆ, DZIĘKI CZEMU WYRABIA SIĘ ODPORNOŚĆ KRĄŻENIOWĄ I ODDECHOWĄ, SIŁĘ I WYTRZYMAŁOŚĆ MIĘŚNI, ROZCIĄGLIWOŚĆ, SZYBKOŚĆ, PSYCHOMOTORYKĘ, RÓWNOWAGĘ I PRECYZJĘ. MÓWIĄC NAJPROŚCIEJ CROSSFITNESS TO UNIWERSALNY ZESTAW ĆWICZEŃ, KTÓRE WYKONYWAĆ MOGĄ WSZYSCY. W NASZYM KLUBIE PROWADZIMY TE ZAJĘCIA NA RÓŻNYCH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA – OD GRUP INTRO,KTÓRE DOPIERO ZACZYNAJĄ PRZYGODĘ Z CROSSEM, PRZEZ GRUPY LEVEL 1, LEVEL 2 ORAZ LEVEL 3 ( ZAAWANSOWANA)

CROSS INTRO – idealne zajęcia dla osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z Crossfitem. To właśnie na tych zajęciach nauczycie się podstawowych ruchów i technik oraz spokojnie popracujecie nad sprawnością i siłą Waszego ciała. Tutaj nie ma się czego bać. Te zajęcia są absolutnie dla każdego i będą stanowiły znakomite wprowadzenie w świat Crossfitu!

15:00 (poniedziałek, środa, piątek) – prowadzi Michał Bałys
16:00 (wtorek i czwartek) – prowadzi Marcelina Augustyn
18:00 (wtorek) – prowadzi Marcelina Augustyn (czwartek) – prowadzi Maciej Biega
20:00 (piątek) – prowadzi Maciej Biega
21:00 (poniedziałek i środa) – prowadzi Maciej Biega

CROSS LEVEL 1 – miałeś już styczność z Crossfitem, ale zawsze brakowało Ci czasu bądź właściwego miejsca, by trenować regularnie? Crossfit Beginners to zajęcia powstałe z myślą o Tobie! Nie tylko przypomnisz i utrwalisz sobie elementy techniczne, ale też zdobędziesz nową wiedzę i poczujesz na treningach prawdziwą moc Crossfitu! Osoby, które po kilku miesiącach treningów zdadzą odpowiedni egzamin, będą mogły rozpocząć treningi w grupie advanced.

9:00 (sobota) – Maciej Biega
15:00 (wtorek i czwartek) – Konrad Król
16:00 (poniedziałek, środa, piątek) – Michał Bałys
17:00 (wtorek, czwartek) – Marcelina Augustyn
19:00 (poniedziałek, środa, piątek) – Maciej Biega
21:00 (wtorek, czwartek) – Grzegorz Salwierak

CROSS LEVEL 2– zajęcia dla osób, które Crossfit trenują już od dłuższego czasu i przede wszystkim mają za sobą egzamin z pierwszego poziomu. Tutaj będą się gromadzić osoby, które do Crossfitu podchodzą w bardziej wyczynowy sposób, i dla których ten sport stał się prawdziwą pasją i stylem życia.

18:00 (poniedziałek, środa) – Grzegorz Salwierak; (piątek) – Maciej Biega
19:00 (wtorek, czwartek) – Grzegorz Salwierak

CROSS LEVEL 3 – zajęcia dla osób, które Crossfit mają we krwi, trenują już długi czas, a przede wszystkim mają zdany egzamin z drugiego poziomu. Grupa na poziomie trzecim składa się z osób, dla których Crossfit to część życia, pasja oraz coś, bez czego nie wyobrażają sobie codzienności. Treningi na trzecim levelu przygotowywać będą także do wielu zawodów.

20:00 (wtorek) – Grzegorz Salwierak

OPEN WOD

9:00 (od poniedziałku do piątku) – Grzegorz Salwierak i Konrad Król
10:00 (sobota) – Maciej Biega
20:00 (poniedziałek, środa) – Maciej Biega

MOBILITY

11:00 (sobota) – Maciej Biega
20:00 (poniedziałek i środa – Patryk Baran

WEIGHTLIFTING

20:00 (czwartek) – Grzegorz Salwierak

Zajęcia CROSS FITNESS w SWD, według autorskiego programu prowadzone są przez Grzegorza SalwierakaKonrada Króla, Macieja Biegę oraz Marcelinę Augustyn. Zobacz kiedy odbywają się zajęcia i zapisz się już teraz!

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala