slider1-1
r8a

Trening PERSONALNY

BRAKUJE CI MOTYWACJI DO ĆWICZEŃ? A MOŻE MIMO SYSTEMATYCZNYCH WIZYT NA SIŁOWNI NIE WIDZISZ POŻĄDANYCH EFEKTÓW? NIE PRZEPADASZ ZA ZAJĘCIAMI GRUPOWYMI, W TRAKCIE KTÓRYCH JESTEŚ TYLKO JEDNYM Z WIELU KLIENTÓW? ODPOWIEDZIĄ NA TWOJE OCZEKIWANIA JEST TRENING PERSONALNY.

Trening personalny wyróżnia się indywidualnym podejściem do ćwiczącego. Program treningowy dostosowany jest do Twoich potrzeb, kondycji fizycznej, stanu zdrowia, jak i celów, które chcesz osiągnąć. Ćwiczysz pod czujnym okiem wyszkolonego trenera, który monitoruje Twoje postępy i modyfikuje program w zależności od aktualnej formy. Masz pewność, że wszystko, co robisz, jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla Twojego organizmu. Stały kontakt z trenerem sprawia, że rośnie Twoja motywacja i chęć do regularnych ćwiczeń ? nie opuszczasz zajęć, więc i nie niwelujesz rezultatów wykonanych już treningów. Otrzymujesz również profesjonalne wskazówki dotyczące diety, co pozwala dodatkowo podnieść efektywność treningu.

PRYWATNE TRENINGI SPORTÓW WALKI

Fascynują Cię sztuki walki? Szkoła Walki Drwala daje możliwość rozpoczęcia przygody z MMA lub szlifowania posiadanych już umiejętności. Podczas treningów mieszanych sztuk walki nie tylko poznasz elementy kick-boxingu, judo czy brazylijskiego jiu-jitsu, ale również popracujesz nad swoją sprawnością, zwinnością i kondycją fizyczną. Nauczysz się najważniejszych zasad i technik, w tym umiejętności walki w stójce, parterze i klinczu. Dzięki treningom dowiesz się również, w jaki sposób bronić się w sytuacjach zagrażających życiu Twojemu lub Twoich bliskich.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Trening personalny to najlepsze rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają sportową przygodę lub wracają do niej po dłuższej przerwie. Zadbamy o to, byś we właściwym dla siebie tempie wracał do zdrowia po urazie lub budował swoją wytrzymałość. Ty wybierasz trenera, który będzie z Tobą pracował. Możesz też oczywiście zasięgnąć naszej rady. Klikając w poniższy link dowiesz się podstawowych informacji o trenerach, którzy są do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ Z KIM MOŻESZ TRENOWAĆ I WYBIERZ SWOJEGO OPIEKUNA!

Zapisy pod numerem tel.: 731 131 431

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala