slider1-1
r8a

Partnerzy i sponsorzy

R8 PETROL – paliwa w najczystszej postaci!

Należymy do sieci małych, lokalnych stacji i dlatego dobrze znamy Państwa potrzeby.
Na każdej z naszych stacji mogą Państwo zatankować najbardziej popularne paliwa: benzynę bezołowiową Eurosuper 95 i olej napędowy, a na wybranych stacjach także Autogaz (LPG). Paliwa cechuje doskanała jakość, potwierdzona badaniami niezależnego labolatorium i-Petrol.

Znajdą u nas Państwo również inne nasze produkty, które mogą przydać się w drodze – oleje, płyny do chłodnic czy do spryskiwaczy.

Wjeżdżając na R8 zawsze znajdą Państwo to, czego zawsze szukali: pewną jakość i dobre produkty w korzystnej cenie! Na stacjach honorujemy karty płatnicze.

Zapraszamy do naszych stacji na terenie województw małopolskiego i śląskiego.
www.r8petrol.pl

FITNESS PLATINIUM®  to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Mamy siedem lat bogatego doświadczenia, jedenaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i…tysiące zadowolonych klientów.

Kluby Fitness Platinium® powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. W naszych nowoczesnych i profesjonalnych obiektach sportowo-rekreacyjnych sala fitness, Spinning®, strefa wolnych ciężarów i cardio oraz sauna to standard. Ale na tym nie koniec. Każdy klub ma do zaoferowania coś ekstra.

Krakowskie kluby znajdują się przy ulicach:
– Mogilskiej 97,
– Zakopiańskiej 105 (Galeria Solvay Park),
– Aleksandry 11,
– Lea 213,
– Sołtysa Dytmara 3,
– Szlak 67,
– Wadowicka 6,
– Pawia 5 (Galeria Krakowska),
– al. Pokoju 44 (Galeria Plaza)
Działamy również w podkrakowskiej Skawinie, przy ul. Niepodległości 4.
– Stawowa 61 (Galeria Bronowice).

http://fitnessplatinium.pl/

PIT BULL WEST COAST  to trzy kluczowe wartości: użyteczność, trwałość, wysoka jakość materiałów.

To dostępność rozumiana przez użyteczność naszych produktów, wytrzymałość czyli trwałość oraz to co jest dla nas najważniejsze, czyli wysoka jakość materiałów oraz wykończenia. Naszym celem jest podniesienie komfortu podczas uprawiania sportów wyczynowych, wysiłkowych, kontaktowych, bo w West Coast Pitbull rzeczach wygodnie odpoczniesz po wyczerpującym treningu. Cieszymy się kiedy możemy Tobie towarzyszyć, kiedy stawiasz kolejne kroki w kierunku do zwycięstwa. Na co dzień nasze ulubione koszulki t-shirt, bluzy, bluzy z kapturem, spodnie jeansowe i bojówki. W drodze na trening spodnie dresowe, bluzy, bezrękawniki, kurtki i wiatrówki. Na treningu ochraniacze, szorty, koszulki rashguard.

http://pitbull.pl/pl

OLIMP SPORT NUTRITION®  – ćwierć wieku doświadczeń w produkcji odżywek i suplementów diety.

OLIMP SPORT NUTRITION® to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. Jesteśmy największym producentem suplementów diety i odżywek w Polsce oraz czołowym producentem w Europie i na świecie. To, co odróżnia nas i nasze produkty od innych firm zajmujących się przeważnie tylko konfekcjonowaniem, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego.

OLIMP SPORT NUTRITION® to produkty wytwarzane w oparciu o najwyższej jakości, sprawdzone i przebadane komponenty. Wybierając odżywki i suplementy diety oznaczone naszą marką, możecie być pewni, że stosujecie jedynie pełnowartościowe i bezpieczne produkty, wolne od jakichkolwiek składników, choćby w najmniejszym stopniu zagrażających Waszemu zdrowiu.

www.olimp-supplements.com

Spektral

R8 Rent

Wypożyczalnia samochodów R8 Rent działa na terenie Krakowa. Oferujemy krótko i długoterminowy wynajem nowych, wygodnych i ekonomicznych samochodów miejskich Volkswagen Up!.

Zarezerwowany samochód podstawimy w dowolne, wskazane przez klienta, miejsce w Krakowie. Istnieje też możliwość odbioru samochodu z wybranej stacji paliw R8.

http://www.r8rent.pl/

Ortotop

W centrum Ortotop przyjmują lekarze specjaliści z doświadczeniem w ortopedii, medycynie sportowej, traumatologii, neurochirurgii, neurologii, chirurgii ogólnej, reumatologii na co dzień niosący pomoc chorym w oddziałach szpitalnych. W związku z postępem w zakresie dyscyplin chirurgicznych odbywającym się w ciągu ostatnich lat każdy z lekarzy zajmuje się leczeniem określonej, wąskiej grupy schorzeń, co pozwala na osiągnięcie możliwie perfekcyjnej techniki w zakresie diagnostyki i terapii.

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala