slider1-1
r8a

Boks tajski MUAY THAI

TRADYCYJNA TAJSKA SZTUKA WALKI, KTÓRA STAŁA SIĘ POPULARNA NA CAŁYM ŚWIECIE. JEJ PODSTAWĄ POZA CIOSAMI I KOPNIĘCIAMI JEST WALKA W KLINCZU ORAZ UDERZENIA ŁOKCIAMI I KOLANAMI. PATRONEM ZAJĘĆ Z MUAY THAI PROWADZONYCH W SWD JEST MARIUSZ CIEŚLIŃSKI – WIELOKROTNY MISTRZ ŚWIATA I PRAWDZIWA LEGENDA TEGO SPORTU NIE TYLKO W POLSCE.
JEŚLI MACIE OCHOTĘ SPRÓBOWAĆ NAPRAWDĘ DYNAMICZNEJ I EFEKTOWNEJ SZTUKI WALKI, KTÓRA W TRAKCIE TRENINGU WYCIŚNIE Z WAS SIÓDME POTY, TO BOKS TAJSKI BĘDZIE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM.

Przygodę z boksem tajskim może rozpocząć absolutnie każdy. Boks tajski to bowiem nie tylko znakomity sposób na poprawienie swojej sylwetki i prowadzenia zdrowego trybu życia, ale także sport, w którym liczy się inteligencja, spryt i technika. Jeśli macie ochotę spróbować naprawdę dynamicznej i efektownej sztuki walki, która w trakcie treningu wyciśnie z Was siódme poty, to boks tajski będzie najlepszym rozwiązaniem.

Treningi boksu tajskiego w Szkole Walki Drwala według autorskiego programy są prowadzone przez Michała Bobrowskiego i Marcina Elsnera. Sprawdź poniżej kiedy odbywają się treningi i zapisz się już teraz!

NOWY NABÓR

16:00 (poniedziałek i środa) – Marcin Elsner

OPEN

18:00 (piątek) – Konrad Król

P1

21:00 (wtorek i czwartek) – Marcin Elsner

P2

18:00 (poniedziałek, środa) – Marcin Elsner

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala