slider1-1
r8a

AKROBATYKA

SŁOWO AKROBATYKA WIĘKSZOŚCI OSÓB KOJARZY SIĘ ZE SKOMPLIKOWANYMI EWOLUCJAMI CIAŁA , KTÓRE WYKRACZAJĄ POZA PRZECIĘTNE LUDZKIE UMIEJĘTNOŚCI. TAK BYĆ MOŻE JEST W PRZYPADKU GIMNASTYKÓW, KTÓRYCH MOŻEMY PODZIWIAĆ NA OLIMPIADZIE. DLA NAS AKROBATYKA ZNACZY COŚ ZUPEŁNIE INNEGO – TO TRENING DLA KAŻDEGO, KTÓREGO CELEM JEST POPRAWA OGÓLNEJ SPRAWNOŚCI, KONTROLI CIAŁA, A NAWET ODPORNOŚCI PSYCHICZNEJ.

Dlaczego warto trenować AKROBATYKĘ?

Akrobatyka, którą Wam proponujemy to zajęcia ogólnorozwojowe, rozwijające podstawowe i naturalne zdolności motoryczne człowieka, takie jak: koordynacja ruchowa, gibkość, zwinność, skoczność czy szybkość. Mimo iż są to podstawowe zdolności motoryczne, to w związku ze stylem życia (siedząca praca, wiele czasu spędzonego przed komputerem, itd.) coraz więcej osób, także bardzo młodych, ma z nimi duże problemy.

Ćwiczenia akrobatyczne działają wszechstronnie i nie tylko pomagają dbać i rozwijać te podstawowe zdolności, ale są także idealnym przygotowaniem motorycznym do uprawiania różnych innych dyscyplin sportowych, między innymi MMA i Crossa.

Ponadto, poprzez specjalne ćwiczenia wykonywane przy asekuracji instruktora, akrobatyka rozwija gotowość organizmu ludzkiego do podejmowania i rozwiązywania trudnych zadań ruchowych w różnych sytuacjach życiowych.

Zajęcia akrobatyki w Szkole Walki Drwala, według autorskiego programu prowadzi Szymon Opioła. Zobacz poniżej kiedy odbywają się zajęcia i zapisz się już teraz!

AKROBATYKA – NOWY NABÓR

17:00 – piątek – prowadzi Szymon Opioła

AKROBATYKA P1+P2

18:00 – piątek – prowadzi Szymon Opioła

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala