slider1-1
r8a

K-1

FORMUŁA K-1 W CIĄGU OSTATNICH KILKUNASTU LAT ZYSKAŁA SOBIE NA CAŁYM ŚWIECIE OGROMNĄ POPULARNOŚĆ. TRENING K-1 DAJE MOŻLIWOŚĆ POZNAWANIA WSZYSTKICH TYCH TECHNIK RÓWNOCZEŚNIE. DZIĘKI SWOJEJ WSZECHSTRONNOŚCI TRENING K-1 DAJE OGROMNĄ SATYSFAKCJĘ I NIE POZWALA SIĘ NUDZIĆ. TO ZNAKOMITA FORMA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ ZARÓWNO DLA OSÓB, KTÓRE MIAŁY JUŻ STYCZNOŚĆ ZE SPORTAMI WALKI I CHCĄ SIĘ DALEJ ROZWIJAĆ, JAK I DLA POCZĄTKUJĄCYCH, KTÓRZY DO TEJ PORY TYLKO O TYM MYŚLELI, A TERAZ CHCIELIBY POŚWIĘCIĆ IM TROCHĘ WOLNEGO CZASU.

Sporty uderzane zyskują coraz więcej sympatyków. Już nie kojarzą się z brutalnością i agresją, ale są postrzegane jako dyscyplina sportu, gdzie liczy się precyzja, szybkość i umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika. K-1 to idealna baza, aby wkroczyć w świat sportów „stójkowych” . Elementarność treningu sprawi,że technika będzie szlifowana bardzo dokładnie, dzięki czemu  ruchy nabiorą siły i naturalnej precyzji.

Treningi K-1 w Szkole Walki Drwala, według autorskiego programu, prowadzone są przez Tomasza DrwalaPawła ObrzutaTomka Brodę oraz Monikę Kędzierską.  Sprawdź poniżej kiedy odbywają się treningi i zapisz się już teraz!

NOWY NABÓR

18:00 (poniedziałek i środa) – Monika Kędzierska

OPEN

12:00 (sobota) – Paweł Obrzut

P1

17:00 (wtorek, czwartek) – Marcin Elsner

20:00 (poniedziałek i środa) – Monika Kędzierska i Tomasz Broda

P2

19:00 (poniedziałek i środa) – Paweł Obrzut

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala