slider1-1
r8a

BOKS

NAZYWANY CZASEM „SZERMIERKĄ NA PIĘŚCI”, BOKS JEST NAJBARDZIEJ ZNANYM I JEDNYM Z NAJSTARSZYCH SPORTÓW WALKI NA ŚWIECIE. POPULARNY BYŁ JUŻ W STAROŻYTNOŚCI I DO DZIŚ STANOWI PODSTAWĘ WIĘKSZOŚCI SPORTÓW UDERZANYCH.

W pojedynku bokserskim zawodnicy mogą zadawać ciosy jedynie pięściami, ale wbrew pozorom równie ważna jest praca nóg, aby cios bokserski posiadał odpowiednią szybkość, moc i precyzję. Musi zostać poprawnie technicznie wyprowadzony, a każda bokserska technika rozpoczyna się od nóg i angażuje stopniowo całe ciało. Dlatego też trening bokserski jest jednym z najbardziej intensywnych i wymagających rodzajów treningu. Pozwala rozwinąć zarówno siłę, szybkość, kondycję, jak i poprawić refleks i koordynację ruchową.

Przygodę z boksem może rozpocząć absolutnie każdy, a Ci, którzy zaczną, nie będą mogli przestać. Boks to bowiem nie tylko  znakomity sposób na poprawienie swojej sylwetki i prowadzenie zdrowego trybu życia, ale także sport, w którym liczy się inteligencja, spryt i technika, mogące przezwyciężyć masę ciała i siłę fizyczną.

Zajęcia z boksu w Szkole Walki Drwala, według autorskiego programu prowadzone są przez Tomasza DrwalaTomka Brodę, Konrada Króla oraz Pawła Obrzuta. Zobacz poniżej kiedy odbywają się zajęcia i zapisz się już teraz!

NOWY NABÓR

16:00 (wtorek, czwartek) – Konrad Król

OPEN

9:00 (poniedziałek, środa, piątek) – Tomasz Broda
19:00 (piątek) – Paweł Obrzut

P1

17:00 (poniedziałek, środa) – Konrad Król
20:00 (wtorek i czwartek) – Tomasz Broda

P2

18:00 (wtorek, czwartek) – Tomasz Broda

Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala