slider1-1
r8a

Poznaj SWD FIGHT TEAM

Dowiedz się więcej o zawodnikach reprezentujących nasz team i o ich najbliższych startach!

Tomasz DRWAL

„GORILLA”

Rekord MMA: 21-5-1

Żywa legenda polskiego MMA. Pierwszy Polak, który walczył w UFC – największej i najbardziej renomowanej organizacji MMA na świecie. Zjednał sobie rzesze fanów efektownym i bezkompromisowym stylem przez co każda jego walka staje się niezapomnianym widowiskiem. Ale “Gorilla” to także absolwent AWF w Krakowie, instruktor sportów walki, sportów siłowych i pływania oraz twórca programów treningowych I szkoleniowych m.in. “Szkoła MMA”.

Tomek od początku swojej kariery nieustannie poszukiwał najlepszych metod treningowych i możliwości doskonalenia swoich umiejętności.

Trenował w USA i w Europie (m.in. w Holandii, która jest uznawana za europejską kolebkę sportów walki), gdzie uczył się od najlepszych na świecie. Teraz, mimo iż pozostaje czynnym zawodnikiem MMA i sam przygotowuje się do kolejnych starć w oktagonie, wiele czasu poświęca na trenowanie młodych adeptów mieszanych sztuk walki i dzielenie się z nimi swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Jest uznawany nie tylko za jednego z najlepszych zawodników, ale także trenerów w Polsce. Obecnie Tomasz prowadzi grupy początkujące MMA oraz K-1.

Sebastian KOTWICA

Rekord MMA: 10-2

Wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w zapasach w różnych kategoriach wiekowych, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy oraz medalista turniejów międzynarodowych – to tylko skrócona lista sukcesów Sebastiana. Po osiągnięciu prawie wszystkiego, co zawodnik w jego wieku mógł osiągnąć w zapasach, Sebastian postanowił spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie i poświęcić się w pełni MMA. Jego talent i – już w tym momencie – ogromne umiejętności pozwalają śmiało twierdzić, że również w MMA czekają go wielkie sukcesy. Mimo młodego wieku, ma już na koncie pięć wygranych walk w zawodowym MMA. W SWD Sebastian prowadzi oczywiście zapasy, a także kalistenikę i akrobatykę, które również są jego pasją. O jego sprawności w tych dziedzinach przekonacie się na własne oczy. Wyniesioną z zapasów dyscyplinę oraz maksymalne zaangażowanie w trening stara się zaszczepiać u osób, z którymi prowadzi zajęcia, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie zyskał sobie grono oddanych klubowiczów.

Michał BOBROWSKI

„BOBER”

Rekord MMA: 6-0

Purpurowy pas BJJ, Mistrz Europy juniorów ADCC, Srebrny medalista Pucharu Polski seniorów, wygrane trzy zawodowe walki MMA, a to jeszcze nie wszystkie osiągnięcia zaledwie… 21-letniego niepokonanego zawodnika i instruktora! Michał jest jednym z największych talentów MMA i BJJ w swojej kategorii wagowej w Polsce. Jego profesjonalne podejście, metodyka, umiejętności i oddanie swojej pasji zrobiły ogromne wrażenie na samym Tomaszu Drwalu, który postanowił zaprosić go do współpracy w nowym klubie. Michał jest znany przede wszystkim ze swoich umiejętności parterowych, ale warto pamiętać, że ma za sobą również starty w kickboxingu, a jego trenerem od stójki przez kilka lat był sam Mariusz Cieśliński. Poza klasą sportową, „Bober” zjednał sobie sympatię klubowiczów swoim poczuciem humoru i dystansem z jakim mimo młodego wieku podchodzi do świata.

Paweł OBRZUT

„BUDDA”

Rekord MMA: 3-3

Zawodowy fighter i licencjonowany instruktor MMA wg programu “Szkoła MMA”, który prowadząc zajęcia radzi sobie przynajmniej tak dobrze, jak w oktagonie. Paweł bardzo szybko z perspektywicznego instruktora stał się jednym z głównych i ulubionych trenerów w naszym klubie. Zawdzięcza to swojemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do każdego z uczestników zajęć. Jako zawodnik Paweł wyróżnia się wszechstronnością, opanowaniem i mądrością w oktagonie. Właśnie te cechy charakteryzują go także jako trenera, dzięki czemu znakomicie radzi sobie z początkującymi adeptami mieszanych sztuk walki i krok po kroku wprowadza ich w świat tego sportu. Jego pseudonim „Budda” nie pojawił się bez przyczyny – jeśli szukacie instruktora, który spokojnie i metodycznie wprowadzi Was w świat MMA, to Paweł jest tą osobą.

SWD FIGHT TEAM

W naszej drużynie oprócz wyżej wymienionych zawodników znajduje się kilkanaście utalentowanych osób zbierających doświadczenie na szczeblu amatorskim, a także kilku świetnie zapowiadających się zawodowców.

Team PRO:

Łukasz Brzeski
Nikolay Ivkov
Konrad Król
Monika Kędzierska

Team AMATEUR:

Bartosz Kowal
Michał Sobiech
Natalia Matląg
Magda Czaban
Dominik Wydra
Hubert Bodek
Krzysztof Dobrowolski
Vlad Chernobryvets
Paweł Czuj
Kasjan Kaźmierczak
Dawid Błachut
Patryk Marzec

Najbliższe STARTY

 • 04.02
  Turniej NO-GI Fight w Dzierżoniowie, gdzie nasz Team Amatorski ruszy po kolejne medale w tym roku
 • 11.02
  Gala MMA Amator Cup w Łęcznej, gdzie wystąpi czwórka naszych zawodników – Bartosz Kowal, Natalia Matląg, Kasja Kaźmierczak oraz Krzysztof Dobrowolski
 • 24.02
  Gala K-1 w Niepołomicach z trójką naszych reprezentantów – Natalia Matląg, Vlad Chernobryvets oraz Dawid Błachut
 • 11.03
  Pierwsza walka Kotwicy w 2017 roku, chwilę po powrocie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przygotowywał się w klubie JacksonWink MMA. Sebastian zawalczy na gali FEN 16!
 • 16.03
  Kolejna klubowa gala! SWD 6: Road to Tauron Arena już 16 marca. Podtytuł wydarzenia nieprzypadkowy, o tym na pewno będzie głośno. W walkach wystąpią zawodnicy z naszego klubu
 • 25.03
  Amatorski Turniej podczas Forum MMA w Warszawie. Nie zabraknie naszej ekipy, która z pewnością licznie wyruszy na PGE Narodowy!
 • 01.04
  Ważna data w naszym kalendarzu, bo w Kraśniku podczas gali TFL swoją jedenastą walkę w karierze stoczy Sebastian Kotwica. W karcie walk zobaczymy również naszego młodego fightera, Bartosza Kowala

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala