slider1-1
r8a

Kadra SWD

DOŁĄCZAJĄC DO NASZEGO KLUBU, MASZ SZANSĘ TRENOWAĆ POD OKIEM JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW I TRENERÓW W POLSCE – TOMASZA DRWALA – A TAKŻE Z DOBRANĄ I WYSZKOLĄ PRZEZ NIEGO KADRĄ INSTRUKTORÓW. WIELU Z NICH TO TAKŻE ODNOSZĄCY SUKCESY PROFESJONALNI SPORTOWCY, KTÓRYM NASZ KLUB STWARZA MOŻLIWOŚĆ KOMPLEKSOWEGO PRZYGOTOWANIA SIĘ DO ZAWODOWYCH STARTÓW. WSPÓLNIE Z TOMASZEM DRWALEM I PRZY WSPARCIU FITNESS PLATINIUM TWORZĄ ONI ZGRANY ZESPÓŁ SPORTOWYCH PASJONATÓW, KTÓRZY W NASZYCH KLUBOWYCH MURACH CODZIENNIE PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO KOLEJNYCH STARTÓW, A TAKŻE DZIELĄ SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI PODCZAS PROWADZONYCH PRZEZ SIEBIE ZAJĘĆ. POZNAJCIE ICH LEPIEJ!

Tomasz "Gorilla" Drwal

Tomasz "Gorilla" Drwal

GŁÓWNY TRENER

Żywa legenda polskiego MMA. Pierwszy Polak, który walczył w UFC – największej i najbardziej renomowanej organizacji MMA na świecie. Zjednał sobie rzesze fanów efektownym i bezkompromisowym stylem przez co każda jego walka staje się niezapomnianym widowiskiem. Ale “Gorilla” to także absolwent AWF w Krakowie, instruktor sportów walki, sportów siłowych i pływania oraz twórca programów treningowych I szkoleniowych m.in. “Szkoła MMA”. Tomek od początku swojej kariery nieustannie poszukiwał najlepszych metod treningowych i możliwości doskonalenia swoich umiejętności. Trenował w USA i w Europie (m.in. w Holandii, która jest uznawana za europejską kolebkę sportów walki), gdzie uczył się od najlepszych na świecie. Teraz, mimo iż pozostaje czynnym zawodnikiem MMA i sam przygotowuje się do kolejnych starć w oktagonie, wiele czasu poświęca na trenowanie młodych adeptów mieszanych sztuk walki i dzielenie się z nimi swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Jest uznawany nie tylko za jednego z najlepszych zawodników, ale także trenerów w Polsce.

Michał "Bober" Bobrowski

Michał "Bober" Bobrowski

TRENER BJJ I MUAY THAI

Purpurowy pas BJJ, Mistrz Europy juniorów ADCC, Srebrny medalista Pucharu Polski seniorów, wygrane trzy zawodowe walki MMA, a to jeszcze nie wszystkie osiągnięcia zaledwie... 20-letniego zawodnika i instruktora! Michał jest jednym z największych talentów MMA i BJJ w swojej kategorii wagowej w Polsce. Jego profesjonalne podejście, metodyka, umiejętności i oddanie swojej pasji zrobiły ogromne wrażenie na samym Tomaszu Drwalu, który postanowił zaprosić go do współpracy w nowym klubie. Michał jest znany przede wszystkim ze swoich umiejętności parterowych, ale warto pamiętać, że ma za sobą również starty w kickboxingu, a jego trenerem od stójki przez kilka lat był sam Mariusz Cieśliński. Poza klasą sportową, "Bober" zjednał sobie sympatię klubowiczów swoim poczuciem humoru i dystansem z jakim mimo młodego wieku podchodzi do świata.

Tomasz Broda

Tomasz Broda

TRENER BOKSU, K-1, INSTRUKTOR GROM COMBAT

Poranny boks z Tomkiem to dla wielu klubowiczów już klasyka i obowiązkowa część tygodnia. Podobnie jest z innymi prowadzonymi przez niego zajęciami. Dlaczego jest tak bardzo cenionym i lubianym instruktorem? Musicie przekonać się sami. Naszym zdaniem chodzi o doświadczenie i metodyczne podejście do treningu sztuk walki. Ogromne znaczenie mają dla Tomka szczegóły techniczne i dokładność ich wykonania, a także dyscyplina. Te cechy, wyniesione jeszcze z karate, są równie ważne we właściwym treningu MMA. Tomek to jednak nie tylko licencjonowany instruktor MMA wg programu „Szkoła MMA", ale także instruktor samoobrony wg systemy Grom Combat.

Maciej Biega

Maciej Biega

INSTRUKTOR CROSS

W nowym sezonie Szkoły Walki Drwala Maciej poprowadzi praktycznie wszystkie grupy - od początkujących do tych najbardziej zaawansowanych. Na OPEN WOD Maciej zaprasza w soboty o 10:00 oraz w poniedziałki i środy o 20:00; CROSS INTRO o 18:00 w czwartki oraz o 21:00 w poniedziałki i środy; CROSS LEVEL 1 o 9:00 w soboty oraz poniedziałki, środy i piątki o 19:00; CROSS LEVEL 2 w piątki o 18:00; MOBILITY w soboty o 11:00.

Bartosz Kowal

Bartosz Kowal

TRENER MMA

Bartek to jeden z najlepszych polskich juniorów poprzednich lat w rankingach ALMMA. Zwycięzca wielu zawodów z tej serii, który w wieku 18 lat ma już na koncie kilkadziesiąt walk amatorskich i kilka półzawodowych. Do tego m.in. srebrny medalista Pucharu Polski BJJ w Luboniu. Od sukcesów sportowych ważniejsze są jednak inne rzeczy - sumienność, pracowitość i dojrzałość, którą mimo młodego wieku posiada. Do swojego debiutu jako instruktor przygotowywał się tak naprawdę od roku. Prowadząc zajęcia wspólnie z Michałem Bobrowskim, a później samodzielnie w SWD Formma Gym Wadowice, gdzie radzi sobie znakomicie. Od 2 października poprowadzi nowy nabór BJJ w Plazie oraz sobotnie zajęcia nowego naboru BJJ i MMA na Bratysławskiej.

Paweł "Budda" Obrzut

Paweł "Budda" Obrzut

TRENER MMA, BOKSU i K-1

Zawodowy fighter i licencjonowany instruktor MMA wg programu “Szkoła MMA”, który prowadząc zajęcia radzi sobie przynajmniej tak dobrze, jak w oktagonie. Paweł bardzo szybko z perspektywicznego instruktora stał się jednym z głównych i ulubionych trenerów w naszym klubie. Zawdzięcza to swojemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do każdego z uczestników zajęć. Jako zawodnik Paweł wyróżnia się wszechstronnością, opanowaniem i mądrością w oktagonie. Właśnie te cechy charakteryzują go także jako trenera, dzięki czemu znakomicie radzi sobie z początkującymi adeptami mieszanych sztuk walki i krok po kroku wprowadza ich w świat tego sportu. Jego pseudonim "Budda" nie pojawił się bez przyczyny - jeśli szukacie instruktora, który spokojnie i metodycznie wprowadzi Was w świat MMA, to Paweł jest tą osobą.

Monika Kędzierska

Monika Kędzierska

INSTRUKTORKA K-1

Instruktorka i zawodniczka kickboxingu. Trenuje od 2005 roku. W 2013 zdobyła stopień mistrzowski 1 Dan. Pierwszy starty w Kadrze Narodowej zaliczyła w 2007 roku. Aktualna wicemistrzyni Europy w formule kick light. Dodatkowo zdobyła Puchar Świata Austrian Classic w formule K-1 (2014), Puchar Bośni i Hercegowiny w formule low kick (2015), Puchar Europy w Danii w formule full contact (2015). Dziewięciokrotna mistrzyni Polski, ośmiokrotnie została wicemistrzynią. Ukończyła studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka ze specjalnością Żywienie Człowieka z Dietetyką oraz AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne i Sport, specjalność Odnowa Biologiczna.

W Szkole Walki Drwala prowadzi cieszące się dużą popularnością zajęcia K-1 Woman, jak również K-1 Nowy Nabór.

Marcelina August

Marcelina August

INSTRUKTORKA CROSS

Instruktorka fitness, pasjonatka kulturystyki, sportów ekstremalnych i jazdy na motocyklu. We wcześniejszych latach trenowała Strzelectwo Sportowe i zdobyła niejeden medal. Aktualnie studentka dietetyki. Absolwentka wielu profesjonalnych szkoleń i konwencji fitness m.in: Body Ball, Power Bar-sztangi, Pilates - podstawy, Pilates z piłkami, Trening Funkcjonalny - Systemy podwieszane TRX, Stretching i Indoor Cycling. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i wytrzymałościowych. Swoim doświadczeniem chce dzielić się z ludźmi, którzy chcą poprawić swój stan zdrowia czy po ciężkim dniu pracy odreagować stres. Jej zajęcia są pełne humoru i energii, nie zabraknie jednak ciężkiego treningu.

Sylwester Szwajca

Sylwester Szwajca

INSTRUKTOR KALISTENIKI

Został trenerem personalnym z zamiłowania do treningów własną masą ciała, kalisteniki. Jego przygoda ze sportem trwa już 12 lat. W latach 2006-2014 trenował kajakarstwo klasyczne, wielokrotnie brał udział w Mistrzostwach Polski i zajmował miejsca w pierwszej 10-tce. Ciągłe szkolenia wzbogacają go o dodatkową wiedzę i kolejne innowacyjne metody treningowe, które umiejętnie wykorzystuje w indywidualnych programach dopasowanych do potrzeb klientów.

W Szkole Walki Drwala prowadzi zajęcia z Kalisteniki.

Marcin Krupiczka

Marcin Krupiczka

INSTRUKTOR MMA, KALISTENIKI

Marcina Krupiczkę większości stałych klubowiczów przedstawiać nie trzeba. Marcin trenuje z nami MMA i inne sporty walki od 4 lat. Z jego predyspozycjami fizycznymi zapewne już dawno by startował, jednak ciężkie kontuzje kolan to uniemożliwiły. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło bowiem od 2,5 roku Marcin spełnia się jako instruktor - do tej pory głównie przygotowania siłowego i trener personalny, a od teraz także jako instruktor sportów walki, kalisteniki oraz Siły i Wytrzymałości.

Sebastian Kotwica

Sebastian Kotwica

TRENER ZAPASÓW, KALISTENIKI, AKROBATYKI I MMA

Wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w zapasach w różnych kategoriach wiekowych, reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy oraz medalista turniejów międzynarodowych – to tylko skrócona lista sukcesów Sebastiana. Po osiągnięciu prawie wszystkiego, co zawodnik w jego wieku mógł osiągnąć w zapasach, Sebastian postanowił spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie i poświęcić się w pełni MMA. Jego talent i – już w tym momencie – ogromne umiejętności pozwalają śmiało twierdzić, że również w MMA czekają go wielkie sukcesy. Mimo młodego wieku, ma już na koncie cztery wygrane zawodowe walki. W SWD Sebastian prowadzi oczywiście zapasy, a także kalistenikę i akrobatykę, które również są jego pasją. O jego sprawności w tych dziedzinach przekonacie się na własne oczy. Wyniesioną z zapasów dyscyplinę oraz maksymalne zaangażowanie w trening stara się zaszczepiać u osób, z którymi prowadzi zajęcia, dzięki czemu w bardzo krótkim czasie zyskał sobie grono oddanych klubowiczów.

Konrad Król

Konrad Król

INSTRUKTOR CROSS ORAZ TRENER BOKSU

Zajęć z Konradem cały czas przybywa! Kiedyś Konrada mogliśmy spotkać tylko w strefie Cross, teraz częściej widujemy go w strefie Sportów Walki. W poniedziałki i środy Konrad od 17:00 prowadzi Boks P1, od 19:00 Siłę i Wytrzymałość, a o 21:00 MMA Nowy Nabór. Wtorki i czwartki rozpoczynają się już od godziny 16:00 z Nowym Naborem Boksu, o 17:00 ulubiona przez wszystkich Siła i Wytrzymałość, a o 18:00 Kalistenika P1. Na strefie Cross Konrada spotkamy we wtorki i czwartki - od 9:00 na OPEN WOD i 15:00 LEVEL 1, a w piątki o 17:00 na OPEN WOD.

Grzegorz Salwierak

Grzegorz Salwierak

TRENER CROSS

Grzesiek to prawdziwy lider naszej Crossowej ekipy! To nie tylko licencjonowany trener Crossfit Level 1, który prowadzi i koordynuje zajęcia całej strefy. Grzesiek to sportowy pasjonat, który związał z nim całe życie i tę pasję skutecznie zaszczepia na swoich zajęciach. Jego zainteresowania i pasje sięgają daleko poza Crossfit, w którym jest specjalistą. Grzegorz to między innymi trener przygotowania fizycznego kadry polskich narciarek, który sam wcześniej startował w tym sporcie, a także absolwent AWF i licencjonowany instruktor wielu metod treningowych. Starty w biegach survivalowych czy triathlonach? Czemu nie! Grześkowi nie trzeba proponować czegoś dwa razy jeśli chodzi o sport. Każda okazja do sprawdzenia się i sprostania kolejnemu wyzwaniu, jest dobrą okazją. O jego charakterze i wiedzy w pełni przekonacie się jednak dopiero na wspólnym treningu.

Denis Mateyko

Denis Mateyko

TRENER ZAPASÓW

Kolejny specjalista od zapasów w Szkole Walki Drwala. Denis już od dłuższego czasu przygotowuje naszych zawodników do startów pod kątem zapaśnicznym. Najważniejsze osiągniecia Denisa robią wrażenie:
- Srebrny medalista mistrzostw Ukrainy w zapasach w stylu wolnym (2011, 2013, 2014, 2015)
- Brązowy medalista mistrzostw Polski w zapasach w stylu wolnym (2013, 2015)
- Uczestnik mistrzostw Świata w zapasach w stylu wolnym w Brazylii (2015)
- Brązowy medalista mistrzostw Europy w Combat Sambo (2015)

Dawid Nowak

Dawid Nowak

TRENER MMA, BOKSU

Dawid jest wychowankiem SWD Formma Gym Wadowice i wielokrotnym medalistą Pucharów Polski w MMA. W Wadowicach prowadzi treningi od ponad 2,5 roku. Ten czas Dawid znakomicie wykorzystał na swój rozwój i szkolenie zarówno pod kątem sportów walki, jak i crossa. Jego zajęcia cieszą się ogromną popularnością. Widząc jak sobie radzi w Wadowicach, Tomasz Drwal postanowił zaproponować mu także prowadzenie zajęć w Krakowie. Pora zatem na nowe wyzwania. Sami się przekonacie, że Dawid to pasjonat, który po prostu żyje sportem i poświęca mu każdą chwilę.

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala