slider1-1
r8a

Bieganie z SWD

Masz ochotę w weekend odpocząć od sal treningowych i spędzić aktywnie czas na łonie przyrody? Zapraszamy do wspólnego biegania! Często zbieramy się w różnych miejscach Krakowa, by razem rozpocząć dzień od zrobienia kilku kilometrów. Nie jest to bieganie wyczynowe, więc każdy się odnajdzie. A jeśli ktoś ma jeszcze chwilę po biegu, to zapraszamy na wspólną kawę i śniadanie. Więcej szczegółów oraz informacje dotyczące naszych biegów znajdziecie na Facebooku!

Nasi klubowicze pod dowództwem Konrada Króla biorą też często udział w biegach typu Runmageddon i Spartan Race. Jeśli trenujesz u nas i chcesz się przyłączyć po prostu daj nam znać mailowo albo na facebooku lub zgłoś się bezpośrednio do Konrada Króla.

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala