slider1-1
r8a

SPOSÓB NA SIŁĘ I WYTRZYMAŁOŚĆ

PROSTE I KONKRETNE. ZAJĘCIA „SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ” SĄ DOKŁADNIE TAKIE, JAK ICH NAZWA I WEDŁUG NAS POWINNY BYĆ OBOWIĄZKOWYM ELEMENTEM PLANU TRENINGOWEGO KAŻDEJ AKTYWNEJ OSOBY. w SZCZEGÓLNOŚCI TRENUJĄCEJ SPORTY WALKI. JEŚLI CHCECIE W SWOJEJ PRZYGODZIE ZE SPORTAMI WALKI WEJŚĆ NA KOLEJNY POZIOM LUB PO PROSTU SZUKACIE NOWEGO SPOSOBY NA POPRAWIENIE SIŁY, KONDYCJI, A PRZY TYM TAKŻE SYLWETKI, TO TRAFILIŚCIE IDEALNIE.

Obwody stacyjne, a w ich trakcie m.in. przerzucanie worka, uderzanie młotem w oponę, kettle, gumy, czy elementy z wykorzystaniem ciężaru partnera – wszystko to co w zapasach i innych sportach walki było podstawą przygotowania fizycznego już wiele lat temu. Tak hartowała się stal w przygotowaniach olimpijczyków w zapasach, judo czy boksie. Nowości treningowe są ważne, ale nie można zapominać o sprawdzonych metodach.

SIŁA i WYTRZYMAŁOŚĆ, to intensywny i różnorodny trening siłowo-kondycyjny prowadzony przez Konrada Króla. Zobacz poniżej kiedy odbywają się zajęcia i zapisz się już teraz!

SIŁA I WYTRZYMAŁOŚĆ

17:00 – wtorek, czwartek – prowadzenie Konrad Król

19:00 – poniedziałek i środa – prowadzenie Konrad Król

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala