slider1-1
r8a

Poznaj INSTRUKTORÓW SWD JUNIOR

Dowiedz się więcej o instruktorach prowadzących zajęcia w SWD Junior!

Michał BOBROWSKI

MMA
BJJ

Purpurowy pas BJJ, Mistrz Europy juniorów ADCC, Srebrny medalista Pucharu Polski seniorów, wygrane trzy zawodowe walki MMA, a to jeszcze nie wszystkie osiągnięcia zaledwie… 22-letniego zawodnika i instruktora! Michał jest jednym z największych talentów MMA i BJJ w swojej kategorii wagowej w Polsce. Jego profesjonalne podejście, metodyka, umiejętności i oddanie swojej pasji zrobiły ogromne wrażenie na samym Tomaszu Drwalu, który postanowił zaprosić go do współpracy w nowym klubie. Michał jest znany przede wszystkim ze swoich umiejętności parterowych, ale warto pamiętać, że ma za sobą również starty w kickboxingu, a jego trenerem od stójki przez kilka lat był sam Mariusz Cieśliński. Poza klasą sportową, „Bober” zjednał sobie sympatię klubowiczów swoim poczuciem humoru i dystansem z jakim mimo młodego wieku podchodzi do świata.

Tomasz BRODA

BOKS

Prawdziwy ekspert od boksu w naszym klubie. Dlaczego jest tak bardzo cenionym i lubianym instruktorem? Musicie przekonać się sami. Naszym zdaniem chodzi o doświadczenie i metodyczne podejście do treningu sztuk walki. Ogromne znaczenie mają dla Tomka szczegóły techniczne i dokładność ich wykonania, a także dyscyplina. Te cechy, wyniesione jeszcze z karate, są równie ważne we właściwym treningu MMA. Tomek to jednak nie tylko licencjonowany instruktor MMA wg programu „Szkoła MMA”, ale także instruktor samoobrony wg systemy Grom Combat.

Zobacz co u nas SŁYCHAĆ?

Partnerzy i sponsorzy

 
olimp
r8
platinium
swd
pitbul
Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala