SWD Świdnica

Sporty walki i wiele więcej w jednym miejscu. Sprawdź miejsce gdzie realizowany jest autorski program Szkoły Walki Drwala, współtworzony przez legendę polskiego MMA Tomasza „Gorilli” Drwala oraz zawodników i instruktorów z SWD W Krakowie. Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę z MMA.
Nowy oddział Szkoły Walki Drwala rozpoczął swoją działalność w Świdnicy w listopadzie 2015r. Bardzo szybko zyskał sympatię i popularność wśród klubowiczów. Naszym celem jest ciągły rozwój, dbanie o zadowolenie naszych podopiecznych, także realizowanie założeń programowych względem sportów walki i nie tylko. Wspólnie budujemy niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce, które łączy ze sobą profesjonalne podejście, doświadczenie, pozytywną atmosferę i ludzi , którzy tworzą SWD Świdnica.
Jeśli Twoją pasją jest sport i chcesz poznać nowe środowisko i fajnych ludzi to wybrałeś najlepsze miejsce w mieście! Przyjdź i znajdź swój sportowy dom.

GRAFIK ZAJĘĆ

Oferta w naszym grafiku cały czas się powiększa. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną rozpiską zajęć.
Na treningi obowiązują zapisy. Zapisać się można pod nr tel. 787 041 217 bądź mailowo biuro@szkolama.pl

• KARNET OPEN
  • 100ZŁ

Kadra SWD Świdnica

W naszym klubie kadra trenerska to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów, którzy będą stwarzać Wam idealne warunki do kompleksowego treningu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Sporty walki, treningi siłowe i wytrzymałościowe, zajęcia dla dzieci. Poznajcie ich lepiej.

Witold Fedyna

Witold Fedyna. Jest on nie tylko zawodowym fighterem- mogliście go oglądać m.in. na gali FEN- Fight Exclusive Night w 2013 roku, ale również doświadczonym grapplerem- brązowy pas w brazylijskim jiu jitsu. Na co dzień trenuje w Boi Team Wrocław pod okiem Pawła Szubarta. W jego przypadku doświadczenie łączy się z pasją oraz ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji. Na swoim koncie posiada wiele zwycięstw w Polsce i zagranicą m.in. złoty medal Manto Cup No GI Praga, złoty medal Asura NO GI, złoty medal NO GI Dzierżoniów. Będzie on prowadził zajęcia z MMA P1 oraz Grapplingu i Zapasów. Jest on również przewodnikiem na drodze małych wojowników w SWD Kids Świdnica. Przywitajcie Witka w SWD Świdnica!

Łukasz Baran

Łukasz Baran swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od modern jiu jitsu, gdzie jako nastolatek zdobył dwukrotne mistrzostwo Polski. Następnie zainteresował się MMA i trenował pod okiem Pawła Szubarta z Boi Team Wrocław. Od tego momentu wiedział, że wybrał sport dla siebie. Był także, uczestnikiem wielu obozów MMA organizowanych przez Tomasza Drwala oraz Janka Błachowicza. W swoim rodzinnym mieście cały czas szlifuje stójkę pod okiem Mariusza Cieślińskiego z KO-gym Świdnica oraz bierze udział w licznych turniejach sportów walki.Trafiliście pod opiek w wyjątkowe ręce. Łukasz prowadzi u nas Kalistenikę, MMA, K-1, Grappling MMA CROSS. Szykujcie się na dawkę mocnych treningów pod okiem czujnego trenera.

Kasia Wachowiak

Do naszego zespołu dołączyła Kasia Wachowiak Instruktorka PILOXINGu (boks-pilates-taniec),a także instruktorka nowego programu taneczno-fitnessowego SALSATION. Ukończyła trzy fakultety na kierunku pedagogiki. Przez osiem lat pracowała jako nauczyciel- terapeuta, prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe dopasowane do możliwości i potrzeb dzieci. Jest świetnym instruktorem i osobą pełną energii, wigoru i charyzmy. Jej zajęcia są zawsze pełne pasji, która wypływa z miłości do sportu i obcowania z ludźmi. I oczywiście, każde zajęcia prowadzi tak, by nie były to zajęcia stracone.

Marcin Machnicki

W 2007 roku swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w klubie bokserskim Polonia Świdnica. W międzyczasie trenował w Dzierżoniowskim Klubie Bokserskim pod okiem Piotra Wilczewskiego. Stoczył ok 20 walk amatorskich oraz 10 walk MMA. W 2015 rozpoczął treningi MMA. Początkowo u Norberta Warchoła (Junior Dzierżoniów), a następnie u Sławomira Grabowskiego (Bebson Gold Team Bielawa). W grudniu 2015 roku na Mistrzostwach Polski MMA w Sochaczewie wygrał Turniej PK w kategorii 77kg. W 2015 roku ukończył Akademie Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Aktualnie jest w trakcie kursu z dietetyki i suplementacji w sporcie u Jakuba Mauricza.Marcin prowadzi u nas zajęcia z boksu dla grupy początkującej.

Andrzej Binek

Instruktor MMA grupy początkującej w SWD Świdnica. Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem w pierwszej klasie szkoły średniej tj.17 lat. Początkowo przez krótki okres trenował boks. Po tym epizodzie zaczął swoje treningi pod okiem trenera Mariusza Cieślińskiego z którym zdobył w-ce Mistrzostwo Polski K-1 i MT. W wieku 21 lat wyjechał do Anglii i tam zaczął trenować MMA. Walczył dla organizacji Battlearena i Knuckle UP. Na dzień dzisiejszy trenuje w SWD Świdnica, gdzie prowadzi również zajęcia dla grupy początkującej.

Dane teleadresowe:

SWD Świdnica