MMA

    Usługi prawne i pieniądze

    DUAL Paloma Cieszkowska

    Profesjonalny rzeczoznawca majątkowy. Wycena lokalu w Warszawie.

    W firmie Dual załatwisz wszelkie sprawy związane z wycenami nieruchomości. Potrzebujesz wycenić mieszkanie, dom, biuro? A może interesuje Cię wycena lokalu? Warszawa to siedziba firmy, gdzie załatwisz te i wiele innych spraw związanych z wycenami. Spotkasz się tam z uprzejmą obsługą, fachowym podejściem do zlecenia, pełnym profesjonalizmem, jak i zaangażowaniem. A wszystko za sprawą rzeczoznawcy majątkowego, który reprezentuje firmę i oferuje swoje usługi od wielu lat. Specjalista ten znany jest na rynku warszawskim i ma na swoim koncie wiele wykonanych zleceń i mnóstwo zadowolonych klientów. Zlecenia przyjmowane są zarówno do osób prywatnych, jak i od firm, instytucji i przedsiębiorstw. Czyli tak naprawdę każdy, kto zainteresowany jest np. wyceną lokalu w Warszawie, może udać się po poradę i usługę do firmy Dual. Od momentu, gdy rzeczoznawca zjawi się w danym obiekcie i gdy otrzyma komplet niezbędnych dokumentów, potrzebnych do wykonania usługi, klient otrzyma wycenę po około 5 dni...


    na stronie firmy: dual-wyceny.pl  |   czytaj cały artykuł o firmie: DUAL Paloma Cieszkowska