MMA

    Komputery i marketing

    Progres

    Zawieszki zapachowe - brelok reklamowy z nadrukiem. Skuteczna forma reklamy.

    Polskim producentem zawieszek zapachowych i innych gadżetów reklamowych jest firma Progres. Przedsiębiorstwo funkcjonuje już od prawie trzydziestu lat, prowadząc internetową sprzedaż choinek samochodowych, zasłon na rejestrację, zapalniczek i zapalarek, okładek na dokumenty, skrobaczek oraz breloków reklamowych z nadrukiem. Działalność specjalizuje się bowiem w produkcji artykułów, które umożliwiają skuteczne promowanie oferowanych usług bądź produktów. Dlatego klientami Progres są przede wszystkim osoby zarządzające własnym biznesem, które stawiają na formę reklamy, przynoszącą widoczne rezultaty w krótkim czasie. Dołączanie drobnych, lecz jednocześnie praktycznych upominków, takich jak zawieszka zapachowa czy brelok, do prezentowanej oferty sprawia, że potencjalni zainteresowani wyrabiają sobie dobrą opinię o firmie, a także chętniej podejmują współpracę. Poza tym taki gadżet ma częste zastosowanie w codziennym życiu. Dzięki temu regularnie przypomina o danej działalności. Jeśli m...


    na stronie firmy: https://reklamyprogres.pl/produkty/brelok/  |   czytaj cały artykuł o firmie: Progres