MMA

    Ciało i medycyna

    U Sławka - Szkoła Jazdy

    Kielecki ośrodek szkolenia kierowców wykonujący badania psychologiczne

    Szukając renomowanej szkoły nauki jazdy w Kielcach, warto zapoznać się z ofertą ośrodka "U Sławka". Instruktorzy od lat z powodzeniem przeprowadzają kursy, podczas których uczą zasad panujących na drodze, znaków drogowych, ale przede wszystkim, jak bezpiecznie poruszać się pojazdami różnego typu. Placówka oferuje między innymi kursy na prawo jazdy kategorii AM, A, B i C. Poza tym ze szkolenia mogą skorzystać osoby ubiegające się o uprawnienia pozwalające na kierowanie autobusem, czy traktorem. Szkoła "U Sławka" wykonuje również badania psychologiczne, które muszą posiadać zawodowi kierowcy. Badania psychologiczne można wykonać w siedzibie w Kielcach bądź w oddziale mieszczącym się w Jędrzejowie. Cennik wszystkich usług dostępny jest na stronie internetowej uslawka.com. Kurs przygotowuje zarówno do częsci teoretycznej egzaminu państwowego, jak i praktycznej. Szkoła jazdy "U Sławka" posiada flote samochodów osobowych, którymi uczniowie pod okiem instruktorów zdobywają nowe umiejętnośc...


    na stronie firmy: Badania psychologiczne - Kielce  |   czytaj cały artykuł o firmie: U Sławka - Szkoła Jazdy