slider1-1
banner strona
r8a

DRWAL vs DUCAR W GŁÓWNEJ WALCE WIECZORU WALK R8!

Wracający do sportu po ponad dwuletniej przerwie Tomasz „Gorilla” Drwal –  legenda polskiego MMA, zmierzy się 4 listopada w walce bokserskiej z Vasilem Ducarem – groźnym i utytułowanym kickboxerem. Będzie to główne starcie drugiej edycji „Wieczoru Walk R8”. 

Stójkowa wojna zamiast walki na przetarcie

          „Gorilla” wraca po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana i wydawało się, że bokserska walka zaplanowana na 4 listopada będzie tylko przetarciem przed ważniejszymi bojami, a dokładnie powrotem do walk z czołowymi zawodnikami MMA.   Pierwszy Polak w UFC nie zamierza jednak iść na łatwiznę i na swój bokserski debiut wybrał bardzo mocnego rywala. „To ma być walka na zrzucenie rdzy po przerwie, ale jest to też walka wieczoru, więc to musi być show. Najlepiej zrzucę rdzę w starciu z młodym, twardym i utytułowanym już gościem, który pójdzie po prostu ze mną na stójkową wojnę. Życie jest za krótkie na walki, które nie są sportowym wyzwaniem” – komentuje Drwal.

          Vasil Ducar (27 lat, 190 cm) znajduje się w najlepszym momencie swojej kariery. Kilka tygodni temu zwyciężył w prestiżowym turnieju KOK World GP, a w całej swojej kickbokserskiej karierze ma na koncie 30 zawodowych walk w tym 28 zwycięstw (15 KO), 1 remis i zaledwie 1 porażkę. Ducar posiada też duże bokserskie doświadczenie. Jest mistrzem Czech w boksie olimpijskim, w którym łącznie stoczył 70 walk (60 zwycięstw). W boksie zawodowym może pochwalić się rekordem 4-0. Wszystkie walki wygrane przez KO. Jego starcie z Drwalem zostało zakontraktowane na 6 rund.

To nie będzie walka pokazowa, a main event z prawdziwego zdarzenia i walka, która sprawi, że publiczność zgromadzona w Małej Hali TAURON Arena Kraków w komplecie wstanie ze swoich krzeseł. Poza Drwalem na karcie walk także m.in. Sebastian Kotwica i Michał Bobrowski. Łącznie 15 walk w tym 5 zawodowych i 10 semi pro. Fanów sportów walki w Krakowie czeka prawdziwe święto!

Pełna pula biletów już w sprzedaży!

Dostępna jest już pełna pula biletów na to wydarzenie. Ceny biletów od 40 do 150 zł w pierwszym rzędzie. Bilety można rezerwować mailowo: biuro@szkolamma.pl lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 oraz 731 131 431. Odbiór rezerwacji oraz bezpośredni zakup możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-20.00 w punkcie sprzedaży przy recepcji klubu Fitness Platinium Plaza i Szkoła Walki Drwala (CH Plaza, Al. Pokoju 44, Kraków).

Więcej informacji na fanpage’u Wieczoru Walk R8: https://www.facebook.com/WieczorWalkR8/

WieczórWalkR8

Gdzie jesteśmy?

Mała Hala TAURON Arena Kraków

Ul. Lema 7, 31-571 Kraków, REZERWACJA BILETÓW.

tel. 733 447 247 lub 731 131 431 oraz mailowo: biuro@szkolamma.pl

Galeria

Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala