slider1-1
banner strona
r8a

SZKOŁA WALKI DRWALA W FITNESS PLATINIUM BRATYSŁAWSKA

Nowy oddział Szkoły Walki Drwala!

Już 2 października startuje nowy sezon w Szkole Walki Drwala. Tym razem jednak nie tylko w Fitness Platinium Plaza, ale również w Fitness Platinium Bratysławska 4, gdzie odbywać się będą treningi między innymi MMA, BJJ oraz Boksu.

Strefa SWD w klubie przy ulicy Bratysławskiej znajdzie się w miejscu obecnej strefy treningu personalnego oraz strefy sztuk walki. Obie strefy zostaną połączone, a ich powierzchnia wyniesie blisko 300 m2! W związku z przebudową, od dnia 11 września (poniedziałek) obie strefy będą wyłączone z użytku.

Dla nowych osób będzie to szansa, aby wreszcie rozpocząć treningi, na które do tej pory mieli za daleko, a dla obecnych klubowiczów będzie to tylko udogodnienie i powiększenie możliwości treningów. Uspokajamy też, że nie odbije się to na grafiku zajęć w Plazie – wszystkie Wasze ulubione zajęcia i instruktorzy zostają z Wami!

Szkoła Walki Drwala jest miejscem unikalnym – nie tylko na skalę Krakowa, ale całej Polski. Od 2014 roku wspólnie z siecią Fitness Platinium tworzy miejsce, w którym zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją. To tutaj profesjonalni sportowcy, tacy jak Tomasz „Gorilla” Drwal czy Sebastian Kotwica wspólnie z osobami trenującymi rekreacyjnie i dla przyjemności, tworzą jedną, sportową rodzinę.

Już niedługo opublikujemy grafik zajęć w obu obiektach. Aby być na bieżąco, obserwujcie nasz Facebook oraz profil klubu przy ulicy Bratysławskiej.

Gdzie jesteśmy?

Mała Hala TAURON Arena Kraków

Ul. Lema 7, 31-571 Kraków, REZERWACJA BILETÓW.

tel. 733 447 247 lub 731 131 431 oraz mailowo: biuro@szkolamma.pl

Galeria

Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala