slider1-1
banner strona
r8a

TOMASZ DRWAL WYSTĄPI NA DRUGIM WIECZORZE WALK R8. BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

Powrót Drwala, wschodzące gwiazdy i młode krakowskie talenty

Tomasz „Gorilla” Drwal wraca do walki! Już 4 listopada podczas „Wieczoru Walk R8” fani sportów walki będą mogli ponownie zobaczyć w akcji legendę polskiego MMA. 

Gorilla” wraca po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Wraca w pełni zdrowia i spragniony sportowych wyzwań. Formuła walki nie jest jeszcze potwierdzona. Wiele wskazuje, że będzie to walka bokserska. Poza Drwalem, kibice zgromadzeni w Małej Hali TAURON Arena Kraków, zobaczą także w akcji młode wschodzące gwiazdy polskiego MMA, w tym m.in. – reprezentujących krakowską Szkołę Walki Drwala – Sebastiana Kotwicę i Michała Bobrowskiego. Nazwiska kolejnych zawodników i zawodniczek, którzy wystąpią tego wieczoru w Małej Hali TAURON Arena Kraków, zostaną podane niebawem. Organizatorzy planują około siedmiu zawodowych i siedmiu amatorskich pojedynków, w których zobaczymy głównie lokalne talenty mieszanych sztuk walki.

Na stałe zagościć na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA”


Pierwszy „Wieczór Walk R8” okazał się dużym sukcesem i sprawił, że główny sponsor imprezy – firma R8 – postanowił jeszcze mocniej zainwestować w rozwój tego sportowego widowiska. Krok po kroku, planujemy stworzyć cykliczny event, który na stałe zagości na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA. Chcemy zachować lokalny charakter gali i promować zawodników z Krakowa i regionu, ale jednocześnie główne walki i produkcja eventu mają być na europejskim poziomie. Na takim połączeniu nam zależy. Nie zabraknie też miejsca na walki amatorów, dla których MMA jest tylko rekreacją. MMA to sport dla każdego i również tak chcemy go promować” – mówi Kamil Zawarski, jeden z organizatorów Wieczoru Walk R8.

Pierwsza pula biletów już w sprzedaży!

Można już rezerwować bilety na ten wyjątkowy event. Dostępne są już najlepsze miejsca przy samej klatce (wyjątkowo atrakcyjna cena, pierwszy rząd za 150 zł!) oraz miejsca na górnej trybunie w cenie 40 i 60 zł. Rezerwacje mailowo: biuro@szkolamma.pl lub telefonicznie pod numerami: 733 447 247 i 731 131 431. 

bilety

CENY BILETÓW:

Trybuny:
Sektory A i D – 40 zł
Sektory B i C – 60 zł

Płyta:
Rząd 1-3 – 150 zł
Rząd 4-5 oraz 4-8 przy wyjściu zawodników – 100 zł

Reszta biletów zostanie udostępniona do sprzedaży w późniejszym terminie.

Gdzie jesteśmy?

Mała Hala TAURON Arena Kraków

Ul. Lema 7, 31-571 Kraków, REZERWACJA BILETÓW.

tel. 733 447 247 lub 731 131 431 oraz mailowo: biuro@szkolamma.pl

Galeria

Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala