slider1-1
banner strona
r8a

WAKACYJNE NABORY, ZAWODY KLUBOWE, WYJAZDY I DUŻO WIĘCEJ – WAKACJE Z SWD WYSTARTOWAŁY!

Nareszcie lato i wakacje! Dla nas to także start WAKACYJNYCH NABORÓW! Jak zwykle w tym okresie, pojawia się wiele nowych osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki lub po prostu spróbować nowych form treningu. Specjalnie dla tych osób działają grupy zwane NOWYMI NABORAMI, gdzie możecie rozpocząć treningi zupełnie od początku, a nie w grupie, która trenuje już od dłuższego czasu. Oto lista naszych wakacyjnych naborów:

MMA
16.00 – poniedziałek i środa – prowadzi Paweł ,,Budda” Obrzut
21.00 – wtorek i czwartek – prowadzi Tomasz Broda – trener personalny

BJJ
17.00 – wtorek i czwartek – prowadzi Michał Bobrowski

KALISTENIKA
17.00 – poniedziałek i środa – prowadzi Sylwester Szwajca

K-1 
18.00 – poniedziałek i środa – prowadzi Monika Kędzierska

ZAPASY
18.00 – wtorek i czwartek – prowadzi Denis Mateyko

MMA WOMAN
20.00 – wtorek i czwartek – prowadzi Monika Kędzierska

BOKS 
21.00 – poniedziałek i środa – prowadzi Paweł ,,Budda” Obrzut

Wakacje w Szkole Walki Drwala to jednak nie tylko nowe nabory. Jak zawsze w tym okresie szykujemy dla Was wiele specjalnych wydarzeń – wakacyjne zawody grapplingowe, wewnętrzną galę SWD, klubowy grill, wspólny wyjazd na walkę Michała Bobrowskiego do Pragi, regularne wypady w góry i inne integrujące wydarzenia. Lato to znakomity czas na dołączenie do naszej społeczności i rozpoczęcie regularnych treningów. Grafik zajęć jest tak skonstruowany, że każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, może z łatwością ułożyć swój własny plan treningowy. Pełny grafik zajęć znajdziecie tutaj: http://szkolamma.pl/grafik/

CENA KARNETU OPEN TO 99 ZŁ ZA MIESIĄC. PAMIĘTAJCIE, ŻE JEST TO KARNET DO CAŁEGO KLUBU FITNESS PLATINIUM PLAZA I OBEJMUJE WSZYSTKIE ZAJĘCIA PROWADZONE W TYM KLUBIE ZARÓWNO PRZEZ SZKOŁĘ WALKI DRWALA, JAK I FITNESS PLATINIUM, A TAKŻE SIŁOWNIĘ, SAUNĘ I RESZTĘ ATRAKCJI KLUBU! AKCEPTUJEMY KARTY BENEFIT, OK SYSTEM, FIT PROFIT, SODEXO, FIT SPORT.

Gdzie jesteśmy?

SZKOŁA WALKI DRWALA I FITNESS PLATINIUM PLAZA Aleja Pokoju 44, 31-444 Kraków, naciśnij link i zobacz nr telefonu (godz. 8-22).

tel. 731 131 431

Galeria

Masz pytania odnośnie zajęć lub cennika?

Użyj poniższego formularza lub zadzwoń pod naciśnij link i zobacz nr telefonu (godz. 8-20).

tel. 731 131 431

Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najlepsze treningi specjalnie dla Ciebie!

Jeśli jesteś już zdecydowany na dołączenie do nas

Zapraszamy do zapisów na wszystkie zajęcia poprzez nasz specjalny portal internetowy naciśnij link i zobacz adres strony do zapisów

https://platinium.perfectgym.pl/ExternalDevices/Pages/ClientPortal/#/11/account

Do klubu mogą dołączyć osoby, które ukończyły 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie prosimy o pojawienie się z rodzicami w celu wypełnienia oświadczenia. PRZYJDŹ, SPRÓBUJ I ZNAJDŹ SWÓJ SPORTOWY DOM!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala