slider1-1
banner strona
r8a

SEBASTIAN KOTWICA VS FERNANDO DUARTE BAGORDACHE NA WIECZORZE WALK R8

Panie i Panowie! Czy jesteście gotowi na walkę wieczoru?! Zmierzą się w niej Sebastian Kotwica – jeden z największych talentów i nadziei polskiego MMA, już teraz wymieniany jako ten zawodnik z Polski, który w przyszłości może zawojować UFC, z niesamowicie doświadczonym czarnym pasem BJJ z Brazylii i legitymującym się rekordem 20-4 w MMA, Fernando Duarte Guerra Bagordache!

Sebastian Kotwica metodycznie i krok po kroku podnosi swój sportowy poziom i wchodzi na nowe etapy kariery w MMA. Marzenie i cel jest jeden – walki w UFC i pas tej organizacji. Droga do tego jest bardzo daleka, ale pracowitość, cierpliwość i oczywiście coraz większe umiejętności Kotwicy sprawiają, że warto śledzić jego drogę do realizacji tego marzenia. Potencjał Sebastiana dostrzegli także trenerzy w JacksonWink MMA, którzy uważają go za bardzo duży prospekt i wieszczą karierę właśnie w UFC. Już 10 czerwca Sebastian postara się zrobić kolejny krok w tym kierunku!

Na jego drodze stanie niezwykle doświadczonyFernando Duarte Guerra Bagordache. Zawodnik ten ma na swoim koncie ponad dwa razy więcej walk niż Sebastian i legitymuje się znakomitym rekordem 20-4. Jak to zwykle bywa, reprezentant Brazylii specjalizuje się w płaszczyźnie parterowej, o czym świadczy nie tylko ilość poddań, ale także jego czarny pas w BJJ z aż trzema danami. Fernando będzie na pewno największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze Kotwicy, ale jeśli nasz zawodnik chce walczyć z najlepszymi na świecie, musi takie wyzwania podejmować. Jedno jest pewne – będzie to starcie godne walki wieczoru, a fakt, że wystąpi w niej reprezentant krakowskiejSzkoła Walki Drwala sprawia, że żaden z lokalnych fanów MMA nie może go przegapić!
________
WIECZÓR WALK R8
10.06.2017, godz. 18.00
Mała Hala TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!
SZCZEGÓŁY: http://szkolamma.pl/2017/05/12/bilety-na-wieczor-walk-r8-sa-juz-w-sprzedazy/

ODBIÓR BILETÓW OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10.00-20.00 W SZKOLE WALKI DRWALA (CH PLAZA). PROSIMY WCZEŚNIEJ KONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE: 731 131 431 LUB 733 447 247 ORAZ MAILOWO: BIURO@SZKOLAMMA.PL

biletyCENY BILETÓW:

Trybuny:
Sektory A i D – 30 zł
Sektory B i C – 50 zł

Płyta:
Rząd 1 i 2 – 100 zł
Rząd 3 i 4 – 80 zł
Rząd 5-8 – 60 zł
Rząd 9-12 – 40 zł

VIP (w cenie catering):
Rząd 1 – 300 zł
Rząd 2 – 250 zł
Rząd 3 i 4 – 200 zł
Rząd 5 i 6 – 150 zł

Więcej informacji na stronach www oraz kanałach społecznościowych Szkoły Walki Drwala oraz R8 Stacje Paliw.

Gdzie jesteśmy?

SZKOŁA WALKI DRWALA I FITNESS PLATINIUM PLAZA Aleja Pokoju 44, 31-444 Kraków, naciśnij link i zobacz nr telefonu (godz. 8-22).

tel. 733 447 247

Galeria

Masz pytania odnośnie zajęć lub cennika?

Użyj poniższego formularza lub zadzwoń pod naciśnij link i zobacz nr telefonu (godz. 8-20).

tel. 733 447 247

Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najlepsze treningi specjalnie dla Ciebie!

Jeśli jesteś już zdecydowany na dołączenie do nas

Zapraszamy do zapisów na wszystkie zajęcia poprzez nasz specjalny portal internetowy naciśnij link i zobacz adres strony do zapisów

https://platinium.perfectgym.pl/ExternalDevices/Pages/ClientPortal/#/11/account

Do klubu mogą dołączyć osoby, które ukończyły 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie prosimy o pojawienie się z rodzicami w celu wypełnienia oświadczenia. PRZYJDŹ, SPRÓBUJ I ZNAJDŹ SWÓJ SPORTOWY DOM!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala