slider1-1
banner strona
r8a

ALBERT ODZIMKOWSKI VS FERNANDO GONZALEZ NA WIECZORZE WALK R8

Pora poznać bohaterów jednej z dwóch walk wieczoru! To zestawienie powinno zadowolić każdego – Albert Odzimkowski rozpędzony kolejnymi zwycięstwami na galach FEN zmierzy się z mocnym Szwedem reprezentującym słynny Allstars Training Center, Fernando Gonzalezem!

Albert Odzimkowski to ulubieniec nie tylko publiczności w Krakowie i Radomiu. Chyba każdy, kto miał okazję go poznać lub widział go w akcji, wie jak ogromnym sportowym talentem i sercem do walki obdarzony jest ten zawodnik. Każda walka z jego udziałem to dawka niezapomnianych emocji. A w swojej karierze mierzył się już z wieloma czołowymi europejskimi zawodnikami, nokautując między innymi Emila Meeka. Albert zawsze stawia przed sobą najwyższe cele. Dzięki temu jest wymieniany wśród tych Polaków, którzy w najbliższym czasie mogą trafić do największej federacji MMA na świecie, czyli UFC. Nie inaczej będzie tym razem. Jeśli zwycięży, bardzo się do osiągnięcia tego celu przybliży!

Fernando Gonzalez będzie dla Alberta jednym z największych wyzwań w karierze. To wszechstronny i bardzo twardy zawodnik, który również marzy o wielkich walkach. Ma już na koncie występach dla takich organizacji jak Cage Warriors czy Superior Challenge, ale to właśnie walka z Albertem Odzimkowskim na Wieczorze Walk R8 będzie największym testem w jego karierze. Trenując na co dzień w takim miejscu jak Allstars Training Center wspólnie z takimi zawodnikami jak Alexander Gustaffson, będzie do tego starcia na pewno znakomicie przygotowany. Szykuje się zatem znakomita walka!
________
WIECZÓR WALK R8
10.06.2017, godz. 18.00
Mała Hala TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!
SZCZEGÓŁY: http://szkolamma.pl/2017/05/12/bilety-na-wieczor-walk-r8-sa-juz-w-sprzedazy/

ODBIÓR BILETÓW OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 10.00-20.00 W SZKOLE WALKI DRWALA (CH PLAZA). PROSIMY WCZEŚNIEJ KONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE: 731 131 431 LUB 733 447 247 ORAZ MAILOWO: BIURO@SZKOLAMMA.PL

biletyCENY BILETÓW:

Trybuny:
Sektory A i D – 30 zł
Sektory B i C – 50 zł

Płyta:
Rząd 1 i 2 – 100 zł
Rząd 3 i 4 – 80 zł
Rząd 5-8 – 60 zł
Rząd 9-12 – 40 zł

VIP (w cenie catering):
Rząd 1 – 300 zł
Rząd 2 – 250 zł
Rząd 3 i 4 – 200 zł
Rząd 5 i 6 – 150 zł

Więcej informacji na stronach www oraz kanałach społecznościowych Szkoły Walki Drwala oraz R8 Stacje Paliw.

Gdzie jesteśmy?

SZKOŁA WALKI DRWALA I FITNESS PLATINIUM PLAZA Aleja Pokoju 44, 31-444 Kraków, naciśnij link i zobacz nr telefonu (godz. 8-22).

tel. 733 447 247

Galeria

Masz pytania odnośnie zajęć lub cennika?

Użyj poniższego formularza lub zadzwoń pod naciśnij link i zobacz nr telefonu (godz. 8-20).

tel. 733 447 247

Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najlepsze treningi specjalnie dla Ciebie!

Jeśli jesteś już zdecydowany na dołączenie do nas

Zapraszamy do zapisów na wszystkie zajęcia poprzez nasz specjalny portal internetowy naciśnij link i zobacz adres strony do zapisów

https://platinium.perfectgym.pl/ExternalDevices/Pages/ClientPortal/#/11/account

Do klubu mogą dołączyć osoby, które ukończyły 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie prosimy o pojawienie się z rodzicami w celu wypełnienia oświadczenia. PRZYJDŹ, SPRÓBUJ I ZNAJDŹ SWÓJ SPORTOWY DOM!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Szkoła Walki Drwala